Fórum

mystic
01.11.2007   18:24
1) Při registraci, pokud zadáte již existující login, nevypisuje se hláška a nic se neděje.

2) Veřejné linky mají divný kritéria pro hledání - podmínka minimálně 3 znaky je k ničemu a nevyhovuje lidem jako já, kteří jsou megalomani a rádi hledají třeba "A".

3) Import záložek má nastaveno maximální velikost pouze 200kB - to je málo, jelikož mozila mi na pár linků generuje soubor 417kB. Byl bych alespoň pro 2MB.

4) Nejde již editovat mnou vložený příspěvek. To je celkem mrzuté, zvláště v mém případě, kdy často dělám pravopisné chyby, které odhalím až po sléze.

5) K čemu je mě odkaz Registrace když jsem přihlášenej??? Nebylo by lepší místo toho dát třeba nastavení, který je podle mě teďkon docela zašitý???
nofate (admin)
01.11.2007   19:16
1.) po vyplnení loginu a opustení poľa (kliknutim mimo alebo do iného poľa)
sa zobrazí hláška ešte pred odoslaním formuláru (AJAX). Ak to registrator ignoruje a odošle formulár, tak po jeho vrátení sa zobrazi hláška určite (aj keď prehliadač nepodporuje AJAX). Žiadna chyba v tom nie je, skúšal som to. Niekedy FF sa omešká s HTTP response a zobrazí prázdny rámik, ale po opätovnom opustení poľa už naskočí správne. To je vec FF prehliadača, že ma problémy s podporou nových technológii.

2.) minimum 3 znaky sa pri vyhľadávani znižovať nebude. Treba počkať kým bude viac verejných záložiek (k 1.11.2007 ich bolo nula)

3.) Nezavádzaj verejnosť. Mám exportovaný súbor z FF 11,6kB (6% z max. limitu) a obsahuje 20 adresárov a 80 záložiek (niektoré aj s popismi)! Ak je to možné, tak by som rád videl ten Tvoj 400kB súbor s "pár linkami"

4.) meniť príspevky bude čoskoro možné. Vďaka za pripomienku.

5.) ktorý odkaz maš konkrétne na mysli? Ak v hlavnom menu, tak ten sa po prihláseni určite meniť nebude. K čomu tam je? Ak je niekto prihlásený a bude sa chcieť opäť zaregistrovať alebo pustí k PC na chvíľu kamaráta, kolegu aby sa zaregistroval, tak odkaz na registráciu má k dispozícii nezávisle na tom či je niekto na stránke prihlásený. Nastavenia sa týkaju sekcie Moje linky, tak je ikonka iba v tej sekcii, a to v ovládacom panele pri nástrojoch. Inak tomu nebude.

Nechápem slovo "chyby" v názve tejto témy. Body 2.) až 5.) sú vecou názoru a diskusie, nie chyby
Ad 1) funguje presne tak ako má a aj keby nie, tak je to jedna chyba, nie chyby
mystic
01.11.2007   20:21
1) Ano zprávu to vypisuje, ale pouze nahoře a to jsem přehlídl. Možná by nebylo od věci dát to blíže k hormuláři, alespoň třeba jako křížek u loginu.

2) Ale vám to přeci nic neudělá a alespoň pár uživatelům to zpříjemní. Jak pak vypíšu záložky obsahující X???

3) Muj exportovaný soubor z FF má 430 507 bajtů a obsahuje přesně 344 záložek. Což není moc, ještě nedávno jsem jich měl 2x tolik.

5) Osobně neznam žádnej jinej server, kterej by po přihlášení nabízel znovu registraci. A navíc najít tře ba nastavení mi trvalo asi 30 a to jsem docela internetově gramotný, spoustě uživatelů to může trvat déle a ti odvážnější budou stále psát do fóra kde to najdou. Takže místo odkazu Registrace dát třeba Nastavení si myslím, že by bylo mnohem praktičtější.

Proč chyby, napadlo mě to, neboli jsem třeba nebudu přispívat pouze já, ale každý kdo si nějaké té chybičky všimne, takže je to takovej GlobalTop
nofate (admin)
01.11.2007   20:50
1) keď to vypíše AJAX tak je možné, že si nevšimneš, lebo to je hore. Ale ak odošleš formulár, tak prehliadač stránku zobrazuje hneď od začiatku ( ), tak nemáš šancu nevidieť to.

2) Záložky, ktoré obsahujú "A" a "X" nemáš čo hľadať - je to iba špekulácia. Vyhľadáva sa podľa kľúčových slov, nie podľa kľúčového písmenka. Už sa o tom prosím nebavme.

3) 344 záložkam hovoriš "pár linku" ... humorista no. Limit sme tlačili nízko, lebo nemá vyznám "prijať" veľký súbor a počas jeho spracovávania nastane timeout behu skriptu. Import je náročný na čas a spotrebuje veľa pamäti. Ale ok, posunieme limit na 500kB a dáš vedieť či všetko je v poriadku.

4) hlavné menu nie je dynamická zeležitosť. V žiadnom prípade sa to meniť nebude. To že si nemohol nájsť Nastavenia, tak to bude zrejme novou verziou - na všetko si treba zvyknuť. Myslím, že nadpis Nástroje v ovládacom panele a ikonka kombinovaných kliešti jasne napovedá, že ide o nastavenia
mystic
02.11.2007   10:46
Upload záožek z počítače již funguje, úspěšně jsem nahrál soubor velký 417kB, díky.
demo (veřejný uživatel)
24.01.2008   15:33

Login:
Heslo:
Automatické přihlašování
Registrace nového uživatele

Vyzkoušet Online záložky ihned

Dejte vědět svým přátelům
o službě Online záložky...

Email:

Text:Podpořte Online záložky odkazem

Zadani-seminarky.cz
Zadania-seminarky.sk Zadani-seminarky.cz Všechny práva vyhrazena © 2006 - 2020 Online záložky