Fórum

Gioel
29.12.2007   11:18
0.) Ked ste uz vylepsili formular na pridavanie prispevku mohli by ste to spravit aj s formularom na pridavanie temy :) lebo tiez je velmi neprehladny taky maly..

1.) po pridany zalozky by som prijal to aby sa mi zalozka medzi zalozkami ukazala..

2.) umiesnenie zalozky (ten input) by sa mohol dat menit aj cez textove pole nie len klikom na zalozku.. takto by sa zrychlil proces ak by som zalozku chcel vytvorit do noveho adresara atd..

3.) kontakt by som dal do paticky zbytocna polozka v menu..

4.) polozka registracia je uplne zbytocna po prihlaseny dalsia zbytocna polozka v menu..

5.) neviem sa vobec dostat k verejnym zalozkam.. dost mi to chyba..

6.) formular povedz svojim priatelom je podla mna zplne zbytocny na kazdej stranke..

7.) v uvodne podla mna velmi vela zbytocneho textu.. a su tam zdvoraznene hluposti :) zhrnul by som to do bodov..

8.) obsah (popis) zalozky by sa mohol zobrazovat az po prejdeni mysou na nu.. lebo tak podla mna pod zalozkou je zbytocny kedze bere dost miesta...

9.) pridavanie zalozky je podla mna uplne najdolezitejsia vec na celom projekte... takze by som to dal do hornej listy.. (pod to menenie farieb) nech to nieje na viac kliknuti...

10.) rozmiesnenie a ukazovanie zaloziek by som dal nejakym stylom prehliadacov lebo takto to podla mna nieje velmi dobre..

11.) naco je dobry ten adresa "Bookmarks" ked sa aj tak nanic neda pouzivat..
Naposledy upraveno: 29.12.2007   17:07
nofate (admin)
29.12.2007   13:24
Dovolil som si editovať tvoju správu. Pridal som číslovanie k jednotlivým dotazom, aby sme sa na nich mohli odkazovať a zvýšili prehľadnosť tejto témy.

0.) Okno na text správy pri pridavaní novej témy už je zväčšené a aj maximálny počet znakov bol zvýšeny - mali sme v tom chybu. Ospravedlňujeme sa.

1.) Ak pridávaš záložku je pravdepodobné, že pridáš ďalšiu, preto na pravej strane ostáva formulár a nie výpis záložiek. Ak chces vidieť novo pridanú záložku, tak klikneš na tlačitko << Moje linky, ktoré nikde nechýba. Nie je to až tak veľa práce ten jeden klik.

2.) Predstav si, že pred spustením novej verzie to tak bolo - adresár bolo možné vyplniť aj manuálne - mne sa to pozdávalo, ale prakticky sa ukázalo, že je to nevyužité. Predsa je lepšie raz kliknúť na adresár z adresarovej štruktúry, než manuálne písať. Navyše bol problém ak existovali dva adresáre s totožným nazvom.
Si za jednoduchosť systému, ale navrhuješ aby sa kliknutím vytvoril aj nový adresar a do neho hned pridala nová záložka. Je nepísaným pravidlom, že dva formuláre (alebo 2 rozdielne udalosti) nemajú byť v jednom formulári a túto zásadu striktne dodržiavam.

3.) Subjektívny názor, určite sa na tom nič meniť nebude

4.) Už to bolo na fóre riešené v téme Co se mi nelíbí + chyby bod číslo 5 - môj názor na to je jednoznačný a prakticky odôvodnený

5.) Verejné záložky sú prístupne vyhľadávaním, ale je možné zobraziť všetky pomocou hľadaného výrazu "/all" - tiež riešené na fóre. Pred tým než lavínovito pridávaš dotazy, návrhy, tak si preštuduj fórum prípadne použij vyhľadávanie

6.) Subjektívny názor. Náš systém je nekomerčný, nikomu ho nevnucujeme a nijak ho nepropagujeme. Jediným zdrojom nových užívateľov sú súčasní užívatelia, ktorí ak sú spokojní tak daju vedieť o tomto projekte svojím známym a veríme, že ak nie su spokojní, tak o tom dajú vedieť administrátorom či už kontakt alebo toto fórum.
nofate (admin)
29.12.2007   14:49
7.) Subjektívny názor. Sú tam najdôležitejšie veci. Ešte tam zrejme doplníme aj zmienku o novo pridanej funkcii - automatické vypĺňanie názvu a popisu záložky. Náš systém má veľa vínimočnosti a výhod oproti konkurencii, tak prečo to nespomenúť.

8.) Subjektívny názor. Nastavením kurzoru nad názov záložky sa zobrazuje url. Niektoré prehliadače (verzie) to nerobia automaticky, tak preto je to tak. Zobrazovanie popisu si v nastaveniach môžeš vypnúť. Ešte to nie je, ale urobíme tak, že ak vypneš zobrazovanie popisu, tak sa bude zobrazovať pri nastavení kurzoru nad názov záložky.

9.) Nepochopil som. Máš tam divnú syntax a asi aj preklepy. Prosím, edituj.

10.) Subjektívny názor. Koľko ľudí toľko chutí.

11.) Adresár "Bookmarks" je na to, že doňho môžeš presúvať vnorené adresáre. Nebolo by do čoho presúvať vnorené adresáre. Pri exporte by si musel označiť všetky adresáre, ale tak stačí iba jeden - hlavný. Meniť sa to určite nebude - systém je na to dosť naviazaný. Maximálne ten hlavný adresár môže mať iný názov Mohol by sa logicky volať "Moje linky"

Gioel, prosím ťa neprerábaj nám celý systém To aby sme vydali 3 verziu a nevolali sa Online záložky ale Gioel záložky No každopádne ti ďakujeme za návrhy a odhalené chybičky Určite si pre tento projekt prínosom a zdrojom nových nápadov
Naposledy upraveno: 31.12.2007   17:52
nofate (admin)
29.12.2007   15:12
8.) vypnutím zobrazovania popisu v nastaveniach sa nastavním kurzoru nad názov záložky bude zobrazovať popis a nie url adresa.

Login:
Heslo:
Automatické přihlašování
Registrace nového uživatele

Vyzkoušet Online záložky ihned

Dejte vědět svým přátelům
o službě Online záložky...

Email:

Text:Podpořte Online záložky odkazem

Zadani-seminarky.cz
Zadania-seminarky.sk Zadani-seminarky.cz Všechny práva vyhrazena © 2006 - 2020 Online záložky