Fórum

Gioel
24.12.2007   13:40
Preco pri vytvarani zalozky treba zadavat popis a nemoze byt popis zobrazi z TITLE stranky tak ako to robia prehliadaca?
nofate (admin)
24.12.2007   15:39
Dobrý nápad Skúsime to aplikovať a o výsledku budeme informovať v tejto téme
Ďakujeme za dotaz
Gioel
25.12.2007   12:16
Inak take veci co by sa tu zislo zlepsit je habadej. Sluzba som nasiel nahodou a bol som s nej nadceni ale myslim ze este ma co robit. Hlavne sa mi nepacilo uvodne vytvaranie zaloziek a prvotni vstup noveho uzivatela. Myslim ze prave pre novych by to tu malo byt prisposobene co najviac.. zdalo sa mi to z zaciatku dost neprehladne.. hlavne ked som si chcel vytvorit obycajnu zalozku :)

v prvom rade by som zvacsil tento formular :) lebo sa donho zle pise ked clovek pise viac :) formatovanie podla mna moze ist pod a nech je ajaxom skryvane a formular moze ist viac na pravo..

+ co ma najviac idituje je ze si ma nepamata na zaciatku aj ked dam ze pamatat (volba co je pri prihlaseny) a tiez sa tato volba nezaciarkne po kliku na text ale az po kliku na checkbox.. co je podla mna chyba...
nofate (admin)
25.12.2007   20:41
1.)
Áno, nová verzia mojelinky.com je nozaj zložitejšia. Zvýšila sa bezpečnosť, stabilita, kvalita a pribudlo množstvo funkcií, a práve preto môže byť prvý kontakt s našim systémom komplikovaný. Avšak nikde nechýba popis (zvyčajne pod formulármi) čo a ako treba robiť.
Ak by mal byť tento systém jednoduchší, tak by vyzeral ako pôvodná verzia a tiež množstvo stránok venujúcich sa online záložkam = jednoduché až primitívne. Preferujeme model výnimočnosti a kreativity.

2.)
Okno na písanie a úpravu správ na fóre už je zväčšené (potrebná obnova stránky CTRL+F5)

3.)
Automatické prihlasovanie funguje na 100%. Obaja administrátori sme vyskúšali - funguje správne. Základné info sú v sekcii Informácie - pozri tretiu a štvrtú repliku. Práve autentizačný systém je veľmi kvalitný a spoľahlivý.

4.)
Odteraz je možné checkbox zaškrtnúť aj kliknutím na text vedľa neho (potrebné obnoviť stránku CTRL+F5 z dôvodu aktualizácie súborov)

5.)
Automatické vypĺňanie popisu stránky už máme pripravené. Obdobne bude možné automaticky získať aj názov stránky. Momentálne riešime jeho implementáciu do formulára - návrhy sú vítané. Obidve udalosti budu zrejme nezávislé. Pravdepodobne kliknutím na nejaké tlačítko sa aktivuje automatické získavanie. Je dôležité, aby automatické získavanie nebolo násilne a aktivovalo sa až na pokyn užívateľa (nie ako ikonka záložky - automaticky bez zásahu užívateľa)
Naposledy upraveno: 26.12.2007   18:36
zefl (admin)
25.12.2007   21:21
Také myslím že je hloupost ještě více nějak zjednodušovat system, myslim že je až dost jednoduchý. Nový uživatel sice může tápat, ale tak po 10 minutách (odskoušeno) už ví co a jak, nápověda (popisky pod formulářemi) ho dovedou tam kam chce.
Přijde mi to jak vracet se zpět, jako když nový uživatel se nemůže zorientovat ve win XP tak si také zvykne a nevrátí se zpět k win 98. Nový, kvalitnější, stabilnější, rychlejší a hezčí systém má více funkcí než ten starý tudíž musí trvat chvilku než se zorientuje nový uživatel.
nofate (admin)
26.12.2007   18:30
ad 5.)
Automatické vypĺňanie názvu a popisu záložky je dokončené. Teraz je náš systém ešte interaktívnejší a pohodlnejší - stačí zadať url adresu a zvyšok si môžete nechať vyplniť. Ďalší významný krok vpred Zá návrh na pridanie tejto funkcie ďakujeme užívateľovi Gioel. Chýba Vám nejaká funkcia? Dajte nám vedieť

Ak Vám automatické vypĺňanie ešte nefunguje, je potrebné obnoviť stránku CTRL+F5 (z dôvodu aktualizácie súborov), ale musíte sa nachádzať v sekcii Moje linky
Gioel
29.12.2007   11:31
nofate (admin)
to automaticke vyplnanie mi funguje len obsas ako "Názov záložky" da vzdy ale taky "Popis záložky" mi da malo kedy neviem preco..

co sa tyka nedoplnania prvku "Popis záložky" tak stranka "http://www.powerplaymanager. com" mi natiahne polozku "Názov záložky" spravne a to "Online sport manager game"
ale taku polozku "Popis záložky" mi napise ze "stránka nemá popis" ale ak ten system bere popis z meta tagu description tak to ta stranka urcite ma.. ale mozno to bude sposobene aj s tym ajaxom co je na strankach.. ale to uz neviem..
Naposledy upraveno: 29.12.2007   13:07
nofate (admin)
29.12.2007   13:59
Táto téma bola značne upravená, boli odstránene slohové práce, komentáre, ktoré sa opakovali a tiež veci mimo tejto témy

Gioel, vďaka za výborný dotaz. Spomínana stránka http://www.powerplaymanager.com skutočne má popis v zdrojovom kóde. Regulárny výraz pre získavanie popisu nebol správne navrhnutý. Ospravedlňujem sa. Už je to opravené.

Login:
Heslo:
Automatické přihlašování
Registrace nového uživatele

Vyzkoušet Online záložky ihned

Dejte vědět svým přátelům
o službě Online záložky...

Email:

Text:Podpořte Online záložky odkazem

Zadani-seminarky.cz
Zadania-seminarky.sk Zadani-seminarky.cz Všechny práva vyhrazena © 2006 - 2020 Online záložky