Fórum

nofate (admin)
01.11.2007   00:00
Nová verzia Online záložiek prináša výrazne zmeny aj v sekcii Verejné linky. Teraz sa tam nachádzajú verejné záložky užívateľov. Ciže vo výsledkoch hľadania sa objavia iba záložky typu verejné, a práve tých je po spusteni novej verzie (1.11.2007) nula, nakoľko všetky doteraz vytvorené záložky užívateľov boli do novej verzie prenesené ako súkromné
Budeme radi, ak záložkam, ktoré nie su súkromného charakteru zmeníte typ na verejné, a tým urobíte sekciu Verejné linky atraktívnejšou
Typ záložky rozpoznáte podľa ikonky zobrazenej na pravo od názvu záložky:
= verejná záložka
= súkromná záložka

UPOZORNENIE:
Admnisitrátori môžu zmeniť typ záložky z verejnej na súkromnú, ak jej názov nie je dostatočne dlhý a relevantný so stránkou, na ktorú odkazuje. Príklady nesprávnych názvov verejných záložiek: mojelinky.com, najrecepty.sk, pozri to, skvelá stránka, pekné obrázky, super videa, môj blog, Seti@home.
mystic
01.11.2007   20:29
Dobré by bylo udělat, aby se změna veřejného linku na soukromý a naopak mohla provádět pouze kliknutím na dané oko. Bylo by to příjemnější, méně pracné a jednodušší.
nofate (admin)
01.11.2007   23:00
Priamo vo vypisovaní záložiek cez AJAX nie je možné nič editovať - je to iba na čítanie (read only). Mohlo by dôjsť k omylnému kliknutiu na oko pri pokuse zobraziť záložku. Výpis záložiek je iba na čítanie, nie je to prostredie určené na editáciu.

Login:
Heslo:
Automatické přihlašování
Registrace nového uživatele

Vyzkoušet Online záložky ihned

Dejte vědět svým přátelům
o službě Online záložky...

Email:

Text:Podpořte Online záložky odkazem

Zadani-seminarky.cz
Zadania-seminarky.sk Zadani-seminarky.cz Všechny práva vyhrazena © 2006 - 2020 Online záložky