Mojelinky.com - Online záložky

Online záložky je služba, kde si můžete online ukládat odkazy (záložky) na svoje oblíbené internetové stránky a mít je tak přístupné z jakéhokoliv počítače, kdekoliv a kdykoliv na světě.

 
Novinky
Podívejte se jak vypadali Online záložky v minulosti - historie.
Máte vlastní webovou stránku? Když ano, tak podpořte Online záložky odkazem. Děkujeme!

        Online záložky nabízí vytváření podadresářů, díky čemu dosáhnete lepší přehled v záložkách. Existující adresáře můžete libovolně a velmi rychle přesouvat. Nezdají se Vám některé adresáře? Vymažte je! Jakkoliv tomu budou přístupné v koši adresářů, z kterého je můžete definitivně vymazat a nebo přesunout zpět do adresářové struktury.

        Při vytváření nové záložky můžete vložit i její popis. Je i dostupná ikonka záložky (favicon), bude načtena a zobrazena automaticky. Novinkou je výběr typu záložky (soukromá anebo veřejná). Veřejné záložky jsou přístupné vyhledáváním v sekci veřejné linky. Veřejné záložky musí mít název dostatečně dlouhý a relevantní s obsahem dané stránky. Jinak administrátoři změní typ záložky na soukromou. Máte-li hodně záložek, určitě oceníte rychlé vyhledávání. Stejně jako adresáře tak záložky mají svůj koš.

        Chcete mít záložky z vašeho prohlížeče ihned v našem systému? Použijte import, který je kompatibilní s nejpoužívanějšími prohlížeči. Naopak, záložky vytvořené u nás můžete jednoduše exportovat.

Login:
Heslo:
Automatické přihlašování
Registrace nového uživatele

Vyzkoušet Online záložky ihned

Dejte vědět svým přátelům
o službě Online záložky...

Email:

Text:Podpořte Online záložky odkazem

Zadani-seminarky.cz
Zadania-seminarky.sk Zadani-seminarky.cz Všechny práva vyhrazena © 2006 - 2021 Online záložky